De organisatie van de Vakantiebeurs Travel Trade Day (voorheen de Vakantiebeurs Vakdag, red.) wil met een entreeprijs van € 27,50 voor deze dag de dagjesmensen richting de consumentendagen sturen.

Marleen Rompen (Beurs Manager Vakantiebeurs): “Afgelopen editie(s) kwam er veel feedback dat er ook veel dagjesmensen aanwezig waren op de Vakdag. Met de nieuwe opzet zorgen we ervoor dat deze bezoekers gewoon op de consumenten dagen komen en niet meer op de Travel Trade Day.”

Gratis toegang

Rompen: “We hebben de Travel Trade Day tickets een waarde gegeven om het bezoek kwalitatief hoog te houden. Wie in het Vakantiebeurs systeem staat heeft al een code voor gratis toegang ontvangen. Ook via onze exposanten kan je een code krijgen om gratis naar binnen te komen. Hierdoor zorgen we ervoor dat iedereen die de Travel Trade Day bezoekt ook daadwerkelijk iets te maken heeft met de reisbranche.”

Integratis Travel Congress

Ook is er besloten om het Travel Congress te integreren in de Travel Trade Day. Rompen: “Met de integratie van het Travel Congress in de Travel Trade Day biedt deze dag zowel kennisdeling, inspiratie en netwerkmogelijkheden. Met zoveel reisprofessionals onder één dak vinden we deze opzet logischer dan twee losse evenementen. De reisprofessionals die aanwezig zijn op de Travel Trade Day hebben hierdoor toegang tot alle sessies, wat de kwaliteit van de Travel Trade Day doet stijgen.” Registreren voor de Travel Trade Day is mogelijk via deze website.

Wie vragen heeft kan een mail sturen naar marleen.rompen@jaarbeurs.nl.