Vanaf 6 april 2025 start de nieuwe snelbuslijn SB 46, die een directe verbinding biedt tussen Nijmegen en Airport Weeze.
De bus rijdt elke twee uur vanaf centraal station Nijmegen via Kranenburg en Goch naar Airport Weeze en daarna verder naar station Kevelaer, en doet daar ongeveer 65 minuten over.
Eerste vertrek: 02:40 uur
Laatste vertrek: 22.40 uur
Vanaf Airport Weeze naar Nijmegen:
Eerste vertrek: 04:36
Laatste vertrek: 00:36
Tarieven en ticketverkoop Kaartjes zijn verkrijgbaar via de app “DB NRWay” of via deze link.
“De nieuwe snelbuslijn SB 46 verbetert de bereikbaarheid van Airport Weeze verder en biedt reizigers en forensen een openbaarvervoersverbinding tussen de steden Nijmegen en Kevelaer”, aldus Tom Kurzweg, woordvoerder van Airport Weeze. “Wij zijn er natuurlijk bijzonder blij mee dat onze gasten uit Nederland nu ook de mogelijkheid hebben om Airport Weeze rechtstreeks, voordelig en comfortabel met de bus vanuit Nijmegen te bereiken.”
2 reacties
Gemiste kans!
Waarom stopt die bus niet bij Saunalandschaft; https://gochness.de/
Dit is een gemiste kans voor gasten uit Nijmegen en omstreken……
HL.
Nijmegen.
Ik ben heel blij met deze nieuwe buslijn SB46. Maar de vraag is: geldt de eerste vertrektijd van 02:40 uur ook voor zaterdag en zondag? Vraag 2: Hoe lang duurt de rit van station Nijmegen naar de luchthaven?
Duitse weeze? Vraag 3: Hoeveel kost het ticket? Ten tweede, is er een schema van de vertrek- en aankomsttijden op internet te vinden? Bestaat er in Duitsland een telefoonnummer waar ik informatie kan opvragen over het treinverkeer op lijn SB46?