Bij het Arubaans verkeersbureau maak je kans op het winnen van VIP-kaarten voor het KLM Open. Kans maken? Lees dan snel verder en misschien win jij een VIP-kaart!

Het One Happy Island in de Caribische Zee heeft de golfsport helemaal omarmd en wil zich op The Dutch goed laten zien. De Caribische klanken moet je er even bij denken, maar de vierde hole staat bij het KLM Open helemaal in het teken van Aruba. Aruba stond al vaker met een stand op het KLM Open, maar dat zal dit jaar niet meer gebeuren.

“We willen exposure op een andere manier om een andere kant van Aruba te belichten. Waar kan dat beter dan door zichtbaarheid te creëren op de baan? Het publiek is nu eenmaal op de course. Daarom hebben we onder andere boarding om de vierde hole, een korte par 3. Iedereen ziet meteen dat het de Aruba-hole is”, zo laat Elton Barbour (Sales Representative Europe Aruba Tourism Authority) weten.

Lees verder onder de foto

“Aruba staat bekend om z’n geweldige stranden, maar we hebben veel meer te bieden. Sinds twee jaar zetten we daarom sterk in op het promoten van de activiteiten op het eiland. Dat zijn er voldoende. Inderdaad natuurlijk de stranden. Maar ook de zee. Op Aruba is het geweldig duiken of snorkelen. En dan is er uiteraard golf. Met Tierra del Sol beschikt Aruba over een prachtige 18-holesbaan, terwijl Divi Links met negen holes een mooie aanvulling vormt. Dat maakt Aruba voor golfers een goede bestemming, waar je met KLM eenvoudig naartoe vliegt. Ook daarom willen we op het KLM Open de link met golf leggen.”

“Graag willen wij deze ervaring tijdens de KLM Open delen met jullie. Wij geven daarom vijf VIP-kaarten weg voor zaterdag 16 september, ook weleens Moving Day genoemd in golftermen”, aldus Barbour.

Wie kans wil maken op een kaartje moet de Aruba Facebookpagina liken en zelf een bericht plaatsen over de actie. Zorg voor zoveel mogelijk likes! De winnaars krijgen bericht van het Arubaans verkeersbureau.

Ontvangst: 11:30 bij de TIG lounge op de promodorp door Elton Barbour ( Sales Rep Europe )
Lunch: 12:00
Baan Tour: 13:00 – 15:30
Borrel en netwerk Stadion Hole 14 ( Beat the Pro hole ): 16:00 tot einde!