Emirates gaat per 1 augustus de Amsterdam vluchten upgraden naar een Airbus A380. Sinds de lancering van passagiersvluchten naar Nederland in mei 2010, is er op deze route gevlogen met een combinatie van Boeing 777-300ER en 777-200LR vliegtuigen met een drie klassen configuratie.
Na achttien maanden van grote vraag, worden de Boeings vervangen door de A380, het vlaggenschip van de luchtvaartmaatschappij. Verspreid over twee dekken, biedt het bijzonder stille toestel 427 stoelen in Economy class, 76 exclusieve Business Class slaapstoelen en veertien First Class Private Suites en daarnaast nog twee Shower Spas. Voor alle Business en First passagiers is er op het bovendek de populaire on-board lounge waar reizigers kunnen ontspannen onder het genot van een drankje.
“De upgrade van een Boeing 777 naar een Airbus A380 laat in korte tijd zien dat de vraag van reizigers om met Emirates te vliegen en onze superieure producten en diensten te ervaren groot is”, aldus Salem Obaidalla, Emirates’ Senior Vice President, Commercial Operations, Europa en de Russische Federatie. “De introductie van ons grootste passagiersvliegtuig op de route samen met de al geruime tijd succesvolle vrachtvluchten is een uitstekende combinatie waar het toerisme en de handel tussen Nederland en de Verenigde Arabische Emiraten van zullen profiteren”, aldus Obaidalla