Sunair houdt op woensdagavond 1 oktober 2014 een Gooische Prijzen Show en nodigt jou daar voor uit. Beleef een geweldige avond samen met jouw collega’s, waarbij alleen maar luxe prijzen te winnen zijn. Denk aan: Ray Ban-zonnebril, een Chanel-pakket en zelfs een botox-behandeling. Sunair geeft je op deze avond natuurlijk ook de laatste nieuwtjes omtrent de reisorganisatie.
Elke reisagent wordt in stijl ontvangen met een heerlijk glas prosecco. De avond begint met een Sunair-presenatie. Vervolgens ga je in diverse rondes meespelen met de Gooische Prijzen Show en maak je kans op alle topprijzen. Ondertussen geniet je van een gezellige sfeer en show.
Wie, wat, waar
De Gooische Prijzen Show wordt op woensdag 1 oktober 2014 gehouden. Vanaf 19.30 uur in Evenementencentrum De Laak in Nijkerkerveen (centraal in Nederland). De avond duurt tot ongeveer 23.00 uur. Het kost 10 euro per persoon (inclusief twee consumpties). Dresscode: Gooisch.
Ben jij er bij?
Aanmelden kan tot 5 september, per reisbureau en via SJORS.