Ga je dit jaar nog op vakantie en wil je ter plaatse alles ontdekken? In dat geval is Sunny Cars op zoek naar jou als testrijder. Je gaat dan lekker rondtoeren in een huurauto die Sunny Cars kosteloos voor je regelt. Uit eigen ervaring kun je namelijk beter huurauto’s verkopen aan je klanten. En door jouw ‘rent a smile’ ervaringen in TravelPro te delen met je collega’s, help je hen ook.
Testrijder worden?
Maak een leuke carfie (foto van jezelf met een auto) en stuur die voor 30 september naar info@travelpro.nl inclusief een mailtje met je contactgegevens, vakantiebestemming en de data waarop je een huurauto nodig hebt of je reserveringsnummer als je er al een hebt geboekt. Uit alle inzendingen kiest Sunny Cars maar liefst vijf testrijders waarvoor zij kosteloos een huurauto regelen. Ben jij een van de gelukkigen? Dan krijg je een speciaal testrijdersrapport mee op reis. Aan de hand daarvan doe je in TravelPro verslag van je ervaring en deel je je leukste en mooiste vakantiefoto’s. In december verschijnt de eerste van de vijf testrijdersverslagen in TravelPro.
Carfies
TravelPro verzamelt alle ingezonden carfies en plaats ze in een album op onze Facebook-pagina. Hier moet je dus zijn voor de nieuwste foto’s en de bekendmaking van de testrijders.
5% extra agentenkorting
Alle reisagenten die een carfie insturen, maken kans om testrijder te worden. Maar er kunnen maar vijf personen winnen. Omdat Sunny Cars ook alle andere inzenders wil belonen, geven zij iedereen die een carfie heeft ingestuurd eenmalig 5% extra agentenkorting op een huurauto voor eigen gebruik tussen 1 oktober en 1 februari 2015. Geen testrijder geworden, dan ontvang je een mail met uitleg hoe je van deze korting profiteert.
Foto: Think