Vanaf 19 januari 2015 breiden Garuda Indonesia en KLM hun codeshare overeenkomst uit op de route Amsterdam – Jakarta – Amsterdam. Door de vernieuwde samenwerking kan Garuda Indonesia nu stoelen in Economy en Business class aanbieden op de vluchten van KLM onder een eigen vluchtnummer. Hiermee biedt de luchtvaartmaatschappij haar passagiers vanaf 19 januari een dagelijkse service naar en van Jakarta.
Vice versa heeft KLM nu de mogelijkheid om stoelen te verkopen aan boord van de non-stop vlucht tussen Amsterdam en Jakarta van Garuda Indonesia. De overeenkomst biedt passagiers van beide airlines meer comfort en reismogelijkheden naar Jakarta en verder.
De overeenkomst reflecteert de constante inzet van Garuda Indonesia, onlangs bekroond tot Skytrax 5-star airline, om haar services verder te verbeteren en haar markt te vergroten. Dit onder andere door het inzetten van Amsterdam Schiphol Airport als haar Europese hub. De overeenkomst stelt beide luchtvaartmaatschappijen in staat om meerdere vliegschema’s tussen de twee landen aan te bieden. De samenwerking is een vervolg van het lidmaatschap van Garuda Indonesia en KLM van de SkyTeam global Alliance.