Gisteravond vond de jaarlijkse Sunair-presentatie plaats. Vorig jaar werd het gehouden voorafgaand aan een Gooische avond inclusief bingo, dit jaar is er gekozen voor het thema Grease met de kenmerkende drive-in bioscoop. Bij een dergelijk thema hoort natuurlijk een dress code, veel reisagenten pakten uit en de kans was groot dat je een ‘echte’ Sandy of Denny tegen het lijf liep.

Om het geheel nog leuker te maken, stond er een auto uit de Grease-tijd te pronken op het terrein, die vooral dienst deed als decorstuk. De leukste foto’s met de cadillac worden beloond door Sunair met vrijkaarten voor de musical Grease, die momenteel door het land reist.

Marge
Tijdens de presentatie werden zowel SJORS als SUZE aangehaald. SUZE is de vriendin van SJORS (het boekingssysteem van Sunair) en voornamelijk geschikt voor ZRA’s. “SJORS is het makkelijkste en snelste systeem voor stedenboekingen. Binnen een paar minuten kan een reisagent een pakketstedenreis boeken die scherper is geprijsd dan wanneer diegene aan dynamic packaging doet. Bij ons is een stedencombinatie ook mogelijk. Maar het echte grote voordeel is dat wij alle hotels zelf kennen en weten welke accommodatie voor de klant geschikt is”, zegt Marly Martens (Sunair). “En reisagenten kunnen hun marge via SJORS ophogen, zonder dat de klant dat in de offerte ziet.”

New York
Naast steden in Europa is New York de stedentopper van de USA bij Sunair. “De brochure New York komt in december, maar het aanbod is nu al tot en met maart 2017 boekbaar. Daarnaast komt er in januari 2016 weer een fam trip naar deze geweldige stad, waarbij we Reykjavik aandoen. We vliegen van Amsterdam naar IJsland, daar blijven we een dag en vervolgens vliegen we door naar New York.” Maar het blijft niet bij deze ene studiereis, er staat er ook een op de planning naar Valencia en er komen weer verschillende expedities aan naar Wenen, Londen en Parijs.