Na de recente aankondiging van de nieuwe ICA-routes naar Boston, Dallas, San Francisco en Havana, kondigt airberlin nu ook nieuwe routes en verhoogde frequenties in het Europese netwerk aan.
Vanaf mei 2016 vliegt de Duitse airline voor het eerst non-stop van Düsseldorf naar Bologna en Stockholm (beiden drie keer per dag) en via Berlijn op Sofia. Verder worden diverse vluchtfrequenties opgehoogd – bijvoorbeeld van Düsseldorf naar Barcelona (twee keer per dag), Florence (drie keer per dag) en Venetië (drie keer per dag). “De routes fungeren onder meer als feeders voor het long haul-netwerk van airberlin, maar voor zakenreizigers en vakantiegangers uit Nederland zijn ze vooral interessant als non-stop point-to-point verbindingen”, aldus Bjorn Gianotten (Country Manager Benelux).
“Ik heb nog een leuke tip voor reisagenten: via www.airberlin.com/weihnachten kun je tot en met 24 december iedere dag een nieuw deurtje in onze adventskalender openen en zie je een overzicht van alle onze acties in de maand december. Vandaag is Zurich/Zwitserland in de aanbieding met een actietarief van € 49 per enkele reis.” Vluchten zijn zonder toeslagen in de GDS en de partnersite van airberlin te boeken.