NS International laat weten dat in nauw overleg met de autoriteiten en spoorpartners (NMBS en Thalys) is besloten om vanaf woensdag 23 maart de treinen van en naar België weer te laten rijden.
Thalys zal daarmee weer conform dienstregeling rijden. IC Brussel maakt alleen geen stop op Brussel Airport. Advies aan reizigers is (gezien de onzekere situatie in België) om kort voor vertrek de reisplanner te raadplegen.
Eurostar laat weten dat het haar reguliere schema vandaag weer oppakt. Wel wordt passagiers gevraagd de dienstregeling in de gaten te houden en om een uur voor vertrek aanwezig te zijn in verband met verscherpte veiligheidsmaatregelen. Tickets voor vandaag (23 maart) mogen kosteloos omgeboekt worden binnen 60 dagen.