Nadat Bedsonline in 2012 haar intrede deed op de Nederlandse markt kan het beddenbank-label van TUI Travel Plc. terugkijken op een geslaagde periode. “De support vanuit de (zaken) reisbureaumarkt is ronduit positief. Ook het huidige seizoen zal worden afgesloten met een zeer sterke groei’’, aldus Hans Bos, Marketing Development Manager. De integratie met de Smart Shopping module van Pyton heeft hier ook aan bijgedragen.
Inmiddels is het aantal beschikbare accommodaties gegroeid naar ruim 60.000 en dit aantal zal het komende jaar fors toenemen. Op de Antillen, Bali en Zuid-Afrika is het aanbod van (luxe) leisure accommodaties verbreed. Ook het aanbod van transfers en excursies is voor veel reisagenten van grote waarde. Het aantal thema- en waterparken, Cirque du Soleil-shows en guided tours is sterk uitgebreid en ook de thuiswedstrijden van FC Barcelona in de Primera Division zijn weer toegevoegd aan het assortiment sportevenementen. De gebruiksvriendelijke bookingtool van Bedsonline is inmiddels ook voorzien van reviews van Tripadvisor.
Het salesteam van Bedsonline is recent gecompleteerd met een derde sales manager. Marije ’t Hart is sinds enige maanden toegevoegd aan het team. “De komende maanden zullen we de reisagent actief blijven benaderen met sales visits, trainingen en leuke boekingsacties’’.