
Op woensdag 26 september organiseerde Live To Travel voor het eerst een brochure-workshop voor de Nederlandse reisagenten. Het evenement vond plaats in De Observant, te Amersfoort. Ruim 60 reisagenten waren aanwezig, een opkomst waarmee Live To Travel met trots terug kan kijken op een succesvol evenement waarover ook zowel de reisagenten als de lokale partners tevreden waren. Live To Travel zal haar volgende workshops op verschillende data en meerdere locaties in Nederland houden om voor meer reisagenten bereikbaar te zijn.
De avond begon met een vrije informatiemarkt waarbij de reisagenten langs meer dan 20 stands konden lopen van verschillende lokale partners. Van hotels in Zuid-Afrika tot verkeersburo’s en luchtvaartmaatschappijen, het aanbod was zeer divers. Na anderhalf uur was het tijd voor de officiële presentatie door sales agent Tamara de Groot, die behalve de nieuwe brochures voor 2012-2013, ook twee nieuwe bestemmingen Gambia en Senegal aan het publiek toonde. Een inspirerend filmpje gaf de aanwezigen een indruk van alle bestemmingen die nu onder het aanbod van de Afrika touroperator vallen.
Speciale gastspreker van de avond was Annemieke, een vaste klant van Live To Travel die met veel enthousiasme haar ervaringen deelde.
De avond werd afgesloten met een Hollandse ‘braai’ en een borrel, waarbij ook een aantal mooie prijzen werden weggegeven. Door het trekken van visitekaartjes die de reisagenten hadden ingeleverd werden vijf winnaars bekend gemaakt. Els Tiebout, van Globe Reisburo Mierlo, ging er met de hoofdprijs vandoor: een plek op de volgende studiereis die in het voorjaar van 2013 plaats zal vinden.