Travelpro houdt in samenwerking met Verkeersbureau Oman en haar partners Qatar Airways en Reizen naar Oman een drietal TravelPro Dinner Workshops Oman in respectievelijk Utrecht, Eindhoven en Zwolle. Gisteren werd de eerste workshop gehouden in De Winkel van Sinkel in Utrecht.
De avond werd goed bezocht en kende geen enkele no show. En dat is niet zo gek, want tijdens de aanmeldingen liep het al storm en moesten er helaas mensen op de reservelijst plaatsnemen. Ruim 30 reisagenten genoten van een heerlijk driegangenmenu en luisterden aandachtig naar de presentaties van het Verkeersbureau Oman, Qatar Airways en Reizen naar Oman. Morgen is het de beurt aan Eindhoven en morgen wordt deze reeks van de TravelPro Dinner Workshops Oman al weer afgesloten in Zwolle. In TravelPro 21, verschijningsdatum 16 oktober, lees je meer over deze gezellige en leerzame workshops.
Hieronder vind je de foto’s die gisteren zijn gemaakt. Liken, delen mag!
2 reacties
Een hele gezellige,leerzame, goed verzorgde avond. De sfeer was prima, en ook de locatie, de winkel van Sinkel heel apart. Goede, duidelijke presentaties, niet te lang, zodat het goed blijft hangen. Ik hoop nog vaak van dit soort avonden te mogen genieten.