Hellas Travel is begonnen met het terugstorten van een gedeelte van de reisgelden. Een gedupeerde reiziger vertelt aan RTV Noord dat hij zijn geld heeft teruggekregen voor de accommodatie op Corfu, het bedrag voor de vliegtickets heeft hij (nog) niet terug.
Aegean Airlines en Hellas Travel hebben Groningen Airport Eelde in de nacht van 14 juli medegedeeld de geplande vluchten van en naar het Griekse eiland Corfu te annuleren. De vluchten werden vanaf 1 mei jl. uitgevoerd en zouden het gehele zomerseizoen tot en met 9 oktober worden aangeboden. Aan de plotselinge actie van Rob van der Poel (eigenaar van Hellas Travel) “kleven een aantal vreemde luchtjes”. Dat beweren boze gedupeerden tegenover TravelPro over het bedrijf dat niet was aangesloten bij ANVR/SGR.
Het is nog de vraag of de drie- tot vierhonderd gedupeerden hun geld van de vliegtickets terug gestort krijgen. Naar verluidt is Hellas in onderhandeling met Aegean Airlines en wil geld terug ontvangen van de luchtvaartmaatschappij. Volgens Aegean Airlines gaat dat niet gebeuren, omdat er een contract is.