KLM heeft het bagagebeleid herzien voor Flying Blue Ivory-deelnemers die met een KLM Economy Class-ticket binnen Europa vliegen. Ook zij moeten gaan betalen voor ruimbagage.
In mei 2013 werd het meenemen van ruimbagage op KLM-vluchten als betaalde keuzemogelijkheid geïntroduceerd. Flying Blue Ivory-deelnemers werden toen van deze betaling nog vrijgesteld en dat leverde KLM veel nieuwe deelnemers op. Dat gaat per 1 oktober 2014 veranderen. Alle Ivory-deelnemers op Europese vluchten kunnen het eerste stuk ruimbagage als betaalde keuzemogelijkheid bijboeken. De passagier krijgt daarbij een korting van 50%. Het meenemen van één stuk ruimbagage kost dan € 7,50 (per enkele vlucht), mits dit wordt geboekt vóór aankomst op de luchthaven. De kosten voor het boeken van het eerste stuk ruimbagage op de luchthaven bedragen € 15 (per enkele vlucht).
2 reacties
Wat zijn dit voor manieren ?
Eerst duizenden mensen je tent in lokken, hun e-mail adres aftroggelen, lekker maken met gratis bagage en vervolgens na één jaar doodleuk dit “fantastische” aanbod weer intrekken.
Hoezo goodwill kweken ? Arrogantie en minachting van de consument.
KLM foei !!!
De Ivory kaarthouder krijgt geen korting, hij mag gaan betalen (en anderen nog méér)
Hoe lang houdt de sympathie voor KLM nog aan met dit soort ridicule acties?