Nieuw uiterlijk voor ArkeFly In de afgelopen week is het eerste vliegtuig van ArkeFly (B737 PH-TFF) in een nieuw jasje gestoken. Het vliegtuig heeft nu de kleuren en de kenmerkende ‘dynamic wave’ die internationaal al door zustermaatschappijen Jetairfly en Thomson gebruikt worden. Het toestel vliegt vanaf vandaag nog een paar maanden voor Jetairfly en wordt daarna weer in gebruik genomen door ArkeFly.

‘‘Alle toestellen worden in de loop der tijd van het nieuwe uiterlijk voorzien, dat wordt ingepland wanneer er regulier onderhoud wordt uitgevoerd. Het is namelijk best een tijdrovende klus’’, zo laat Simone van den Berk (Manager Communicatie) weten aan TravelPro.

De nieuwe golvende blauwe lijnen van het ArkeFly-toestel (dynamic wave), zijn zeer herkenbaar en staan internationaal voor continuïteit en het vertrouwen van de klanten. Op de staart van het vliegtuig is de bekende rode smile te zien. De verf waarmee het toestel bespoten is, is met een andere verftechniek aangebracht. Hierdoor zijn er minder verflagen nodig en weegt het vliegtuig minder dan voorheen. Daarnaast geeft de laatste laag een gladder oppervlak waardoor het toestel ook daardoor minder brandstof verbruikt.

Toestel-ArkeFly-1

Toestel-ArkeFly-2

Toestel-ArkeFly-3