Gisteren is geheel onverwacht Rob de Bruijn overleden. Na vele jaren in de reisbranche werkzaam te zijn geweest, kwam Rob in 2004 bij Oad in dienst als Senior Product Manager op de afdeling Product ICA. Hij is 57 jaar geworden.
“Wij hebben Rob leren kennen als een bijzonder mens en zeer fijne collega met een enorme passie voor het reisvak. Rob heeft er, met zijn enorme netwerk en inkooptalenten, mede voor gezorgd dat de Caribbean op de Nederlandse vakantiemarkt op de kaart gezet is. Wij verliezen in Rob een uniek mens en zullen hem missen,” zo laten de Oad- directie en zijn collega’s weten.
3 reacties
I will always have a lot of fond and happy memories of you at POW WOW and from our meetings in Enschede particularly those on the golf course. I owe you an enormous debt of gratitude for helping put NCL on the map in NL. You will be sadly missed.
Via deze weg wil ik familie, vrienden, collega’s en oud-collega’s heel veel sterkte wensen met het plotseling overlijden van Rob de Bruijn.
Rust zacht Rob,
De pow wow zal nooit meer het zelfde zijn, je zal gemist worden.