Diederik Pen (43) wordt met ingang van vandaag aangesteld als algemeen directeur van Martinair. Diederik Pen begon na zijn studie economie zijn loopbaan in de luchtvaart bij Amsterdam Airport Schiphol. Daarna volgden management posities bij Brisbane Airport en luchtvaartmaatschappij Virgin Blue in Australië. Diederik Pen trad in 2006 in dienst bij Martinair Holland. Als operationeel directeur maakte hij al deel uit van het Martinair Management Team en de Board of Managing Directors.

Diederik Pen: “Ik ben er trots op dat ik deze gespecialiseerde vrachtvervoerder met een groot technisch bedrijf en veel toegewijde medewerkers, mag leiden. Ik zie de toekomst van Martinair vol vertrouwen tegemoet”. De benoeming van Diederik Pen is met volledige steun van de Raad van Commissarissen van Martinair en de Ondernemingsraad. Hij zal met Rob Hougée, Financieel Directeur, de nieuwe directie vormen. De heer Pen volgt Paul Gregorowitsch op.

Paul Gregorowitsch wordt per 1 september 2011 benoemd bij airberlin als chief commercial officer en zal toetreden tot de Executive Board. Peter Hartman, president-directeur KLM: “Martinair heeft een stevige positie binnen de KLM groep. Ik heb het volle vertrouwen dat de aansturing van Martinair in goede handen is bij Diederik Pen. Diederik heeft immers ruime ervaring in de luchtvaart. Paul Gregorowitsch ben ik zeer erkentelijk voor de herstructurering die hij sinds 2007 succesvol heeft doorgevoerd. Beide heren wens ik veel succes in hun nieuwe functie”.