Het Reiswerk Studentencongres 2015 is in volle gang. Interessante sprekers als Frank Oostdam (ANVR) Peter Boneschansker (Pyton), Lobke Elbers (TravelNext), Erik Jan Reuver (SGR) bezochten het Grand Park Lara, waar het event wordt gehouden. Eerder deze week beantwoordde Bas Rasker (Axitave Capital) tijdens de collegetour allerlei vragen van de studenten. De spreker van de collegetour 2014, Atilay Uslu (Corendon), bracht de afgelopen dagen ook een bezoek aan het Studentencongres in Turkije. Iets wat de studenten kort van te voren hoorden, maar gretig gebruik van maakten. Ook Atilay werd onderworpen aan een vraaggesprek.

Vanochtend om 6.00 uur werden de studenten uit bed gebeld om een persverklaring af te leggen, omdat ‘hun’ bedrijf failliet bleek te zijn. De filmpjes werden naderhand van opbeurende commentaar voorzien door Luc de Nijs en Sebastiasn Labrie van Becurious. Een dergelijke bijkomstigheid is vanzelfsprekend nieuw, maar kan helaas ook horen bij het ondernemerschap. Op deze onverwachte manier weten ze wat er bij komt kijken en hoe gehandeld moet worden.

In de middag stond er een ‘speurtocht’ met een echt Sunny Car op het programma. Dwars door Antalya reden de studenten op zoek naar de juiste plaatjes die zij op papier hadden gezien, maar nu nog in het echt… Het ene plaatje was het andere niet. Maar door met elkaar op zoek te gaan naar hetzelfde doel, werden de ogen geopend om op een andere manier naar de toeristische omgeving te kijken dan normaal het geval zou zijn geweest.

Morgen breekt de laatste dag van het congres aan. De acht teams gaan hun bedrijf presenteren in hoop dat er een investeerder inhaakt. Meer weten? Check dan #RSC15 of kijk op deze site.