De Amerikaanse oostkust maakt zich op voor sneeuwstorm ‘Jonas’, waardoor vandaag al zo’n 2000 (voornamelijk) binnenlandse vluchten zijn geannuleerd. De kans is groot dat ook internationale gevluchten hinder gaan ondervinden van de storm.

Ook KLM waarschuwt dat haar vluchten richting het noordoosten van de Verenigde Staten hinder kunnen ondervinden van het winterweer waardoor het vluchtschema’s mogelijk tijdelijk wordt verstoord. Wie een KLM-vlucht heeft geboekt met vertrek op vrijdag 22 januari, zaterdag 23 januari of zondag 24 januari kan zich via het reisbureau, touroperator of de website laten informeren over het omboeken van de vlucht of over mogelijkheden van terugbetaling wanneer het ticket oorspronkelijk is uitgegeven op of vóór woensdag 20 januari.

United Airlines meldt op haar website dat ze vanaf vanmiddag niet meer vliegen op en vanaf de luchthavens van Baltimore, Philadelphia, Washington Dulles en Washington National. De airline adviseert reizigers met een United Airlines ticket om de status van de vlucht te controleren voor vertrek naar de luchthaven. Ook American Airlines waarschuwt voor vertragingen en publiceerde een waslijst met airports die te maken krijgen met vertragingen.