De vraag van de consument verlegt zich voor een groot deel naar andere bestemmingen voor komende zomer. TUIfly speelt daar op in met extra vluchten.

Petra Kok, TUI Nederland: “Het grote voordeel van een eigen airline is dat je snel en wendbaar op die veranderende vraag kunt inspelen. Wij hebben al eerder ingezet op extra TUIfly vluchten en voegen daar nog twee bestemmingen aan toe: TUIfly gaat twee keer per week naar Alicante vliegen (19/4 – 28/10) en een keer per week naar La Palma (23/4- 29/10). Deze vluchten worden zowel ticket only als in een pakket aangeboden”.

TUI liet ook weten dat er is gezorgd voor extra accommodatiecapaciteit op verschillende Spaanse bestemmingen. Kok: “Dit geeft reizigers nieuwe alternatieven en onze retailpartners beschikken zo ook over meer voorraad”. De extra vluchten zijn vanaf vandaag boekbaar in TUI Online.